Камера стеження і розпізнавання п’яних осіб

Звичайно, технології розпізнавання рис обличчя існують вже досить давно. Але сьогодні камери навчилися не просто дізнаватися людини, але і розрізняти його міміку і емоції. А японці пішли ще далі і винайшли особливу камеру, яка здатна розпізнати людину, що перебуває у стані алкогольного сп’яніння.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Новомодний винахід було випущено і протестовано компанією JR West — однієї з найбільших залізничних фірм в країні. Гаджет був винайдений з метою зменшення кількості нещасних випадків на залізничних коліях, адже, за статистикою, більша частина трагічних інцидентів тут відбувається саме з п’яними людьми.

Вперше подібні камери з розумним софтом у кількості 46 штук були встановлені на ж/д станції під назвою Kyobashi Station. Пристрій фіксує людей, підозріло довго сидять на лавці станції з опущеною головою, а також людей, хода яких здається йому нерівною. Всі ці дані передаються на пункт охорони, а його співробітники, у свою чергу, проводять перевірку показаної їм особистості.

Цікавий факт про вище означеної станції: саме вона з якоїсь причини притягувала протягом останніх кількох років суїцидників. Чомусь люди, які хочуть звести рахунки з життям, приходять саме сюди. Камера, створена при спільній роботі з психологами, навчилася розпізнавати і їх. Самогубці не вирішуються на відчайдушні кроки швидко, вони розмірковують, очікують, зволікають. І ось ці терзання і тривалі моменти очікування в одному положенні камера теж вміє розпізнавати, визначаючи суїцидників в розряд алкоголіків. В результаті, вийшло так, що за час роботи камер було врятовано не одне життя!

Share your thoughts