Камені, що світяться в темряві: бізнес-ідеї виробництво, домашній бізнес, мінімальні вкладення.

Сучасних покупців здивувати досить важко: надто вже велика різноманітність пропонованих товарів. І тим не менш, зробити це цілком можливо, запропонувавши ринку щось незвичайне. Наприклад, камені, що світяться в темряві.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Де може бути використане таке незвичайне рішення? В першу чергу, в ландшафтом дизайні. Люмінесцентні камені стануть прикрасою будь-якої ділянки. Такий товар приверне в першу чергу дизайнерів, які зможуть запропонувати своїм клієнтам незвичайну «фішку».

Ще один напрям діяльності, де ваші камінчики будуть як не можна до речі — акваріумістика. Мало того, що попит в цьому напрямку буде досить високим — світиться в темряві акваріум створює відчуття казки і заворожує, так ще й дохід від акваріумних робіт обіцяє бути вельми значним — від 10 до 300 тис. рублів по одному об’єкту.

Процес виробництва досить простий і не вимагає великих вкладень. Щоб зробити незвичайні камені, вам знадобиться міцний пластик. Зверніть увагу, що матеріал повинен бути якісним, оскільки саме від цього залежить, як довго буде служити ваша продукція. Основні необхідні такого пластику властивості — стійкість до агресивного впливу навколишнього середовища.

Другий необхідний «інгредієнт» — люмінесцентний пігмент декількох відтінків.

Кілограм пластику обійдеться вам в 500 рублів за 1 кг, а пігмент одного відтінку — в 200-800 рублів залежно від виробника. Собівартість одного камінчика становить близько 1 рубля.

А ось роздрібна ціна може бути досить високою, особливо враховуючи той факт, що конкуренція в цій сфері практично відсутня.

Share your thoughts