Календар Meetingbird для планування

Інноваційною ідеєю для бізнесу є сучасний календар Meetingbird з вбудованою функцією спільного планування зустрічей. Це дозволяє економити масу часу і позбавляє від необхідності вести довгу переписку по електронній пошті, намічаючи ділову зустріч. Нова програма передбачає відправку посилання для планування зустрічі. Отримав її партнер, вибравши функцію Meet, має можливість підібрати найбільш підходящий час і узгодити зустріч.

Намічені вами заходи Meetingbird має в хронологічному порядку. Передбачена також можливість стежити за проектами від інших членів команди, щоб залишатися в курсі зустрічей, на яких ви не маєте можливості бути присутнім.

Meetingbird дозволяє не тільки планувати зустрічі, але й оголошувати тему або порядку денного, у ході зустрічі виробляти записи і ділитися ними з колегами.

З допомогою шаблонів і надійної функціональності обміну Meetingbird дозволяє легко документувати зустріч, будь то чат з клієнтом, щотижневий Standup команди або лекції.

Передбачено безоплатне користування календарем як для окремих передплатників, так і для невеликих команд. Групи від 11 чоловік повинні оформити підписку за $ 60 в місяць. Протягом місяця надається можливість безкоштовно випробувати роботу Meetingbird.

Поділіться своєю думкою