Кафе здорового харчування

Мода на здоровий спосіб життя вносить свої корективи у сферу громадського харчування. Відкривши кафе, яке пропонує клієнтам не тільки смачну, але і корисну їжу, можна з легкістю обійти конкурентів і отримати високий, стабільний дохід.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Аудиторія підприємця на початковому етапі буде невеликий, але стабільною. Постарайтеся запропонувати максимальну кількість послуг, таких як їжа на винос, купівля фермерської екопродукції, корисні солодощі, бізнес-ланчі, майстер-класи від компетентних кулінарів.

До підбору місця для кафе потрібно поставитися з особливою відповідальністю. В ідеалі це має бути центр міста, але якщо такої можливості немає, то особливо переживати не варто. Ваша цільова аудиторія — специфічна, і люди будуть цілеспрямовано приїжджати в громадське харчування навіть на околицю населеного пункту, якщо їм буде затишно і комфортно.

У кафе здорового харчування повинні працювати не тільки кваліфіковані кухарі та технологи, але і грамотний дієтолог. Залучіть хорошого фахівця: це значно збільшить довіру потенційних відвідувачів. Крім перерахованого вище персоналу, буде потрібно найняти 4 офіціантів, 2 барменів і пару прибиральниць, щоб була можливість роботи зі змінним графіком.

Постачальників продуктів для приготування їжі необхідно шукати серед фермерських і колгоспних господарств. На щастя, ця галузь у нашій країні активно розвивається, і знайти партнерів не складе праці.

Мінімальна сума стартового капіталу становить 900 000 рублів. Якщо рекламна кампанія проведена правильно, то клієнтська база быдет поповнюватися досить оперативно. Орієнтовні терміни окупності проекту — 8-9 місяців.

Share your thoughts