Кафе з конструктором салатів

Даний бізнес відмінно працює на території Америки, плавно перекочевывая в європейські країни. Невелике кафе з конструктором салатів здатне приносити своєму власникові істотний дохід і на російських просторах.

Суть проекту така: кафе пропонує своїм відвідувачам салатні основи у величезному асортименті. Кожна з них поміщена у вітрину і знаходиться в прозорому контейнері, щоб клієнт міг краще роздивитися товар, який йому пропонують. В якості інгредієнтів для майбутніх салатів виступають м’ясо і морепродукти, риба, птиця, різні овочі, фрукти, зелень, соуси. Тобто, по суті, відвідувач закладу самостійно «збирає» своє майбутнє блюдо і віддає вибрані складові кухареві, який оперативно нарізає і сервірує салат.

Середня вартість одного такого салатику становить 10 доларів. При досить високій вартості у стійки-конструктора салатів завжди скупчується чергу. Можливо, цьому сприяють тенденції правильного харчування. Особливо люблять конструювати салатики для себе-коханих дівчата і жінки, що стежать за фігурою і ведуть здоровий спосіб життя.

Як би там не було, в Росії така торгова точка, відкрита в прохідному місці, напевно буде користуватися популярністю. Тому спробувати себе в цьому бізнесі варто навіть починаючому підприємцю.

Поділіться своєю думкою