Кафе віртуальних подорожей

Подорожувати по всьому світу і пізнавати нові країни мріють дуже багато, але лише одиниці можуть втілити свої бажання в реальність. Якщо дати людям таку можливість хоча б віртуально, можна отримати стабільно високий прибуток. Відмінною ідеєю для розвитку власного бізнесу є відкриття так званого кафе віртуальних подорожей.

Суть проекту полягає в тому, щоб збирати на одній затишній території цінителів пригод, у яких поки немає коштів на ці самі пригоди. Зате бюджету визначено вистачить на відвідування тематичного кафе. Можна організувати стабільний розклад і анонсувати його. Наприклад, у понеділок у вашому кафе вивчають Францію, у вівторок — Британію, у середу — Індію і т. д. тобто будь-який бажаючий має можливість здійснити віртуальну подорож у визначену країну, покуштувати традиційної кухні і заодно дізнатися про визначні пам’ятки, звичаї, особливості.

Одна із складових успіху — персонал. Штат співробітників повинен складатися з креативних та цікавих молодих людей, які зможуть докладно розповісти все найважливіше та загадкова, відповісти на питання і просто заворожити публіку, викликаючи бажання неодмінно повернутися в незвичайне заклад. І, звичайно ж, не обійтися без професійних кухарів, що спеціалізуються на різних світових кухнях.

Щодня в кафе повинен бути продуманий до дрібниць і нагадувати мініатюрне театралізована вистава. Обов’язково добре підготуватися, мати в наявності широкий спектр різноманітних інтер’єрних прикрас, тематичних костюмів і т. д. Ідея чудова, і якщо підійти до її реалізації грамотно, можна очікувати надзвичайною прибутку та оперативної окупності!

Share your thoughts