Кафе-студія в’язання

Бізнес на рукоділлі сьогодні не менш популярний, ніж підприємництво в сфері громадського харчування. З’єднати два перспективних напрями одним вирішили підприємливі тайські бізнесмени. Так, у Бангкоку нещодавно відкрилося унікальне кафе, в якому можна не тільки смачно поїсти, але і вдосталь пов’язати.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Спочатку в успіх закладу Big Knit Cafe майже ніхто не вірив, але ідея «вистрілила». Виявилося, що перспектива отримати пару уроків в’язання і зробити щось власними руками приваблює багатьох не менше, ніж апетитна їжа. А основна особливість кафе Big Knit Cafe полягає саме в тому, що його відвідувачі мають можливість не тільки насолодитися ароматною випічкою та напоями, але і отримати в’язальний майстер-клас від співробітників. Для цього в кафе все є: і пряжа, і спиці, і інші аксесуари для в’язальниць. Початківцям лише потрібно придбати стартовий комплект, і можна записуватися до лав рукодільниць.

Всупереч розхожій думці, в’язальне кафе користується величезною популярністю не тільки у стареньких, але й у молодих дівчат і жінок. Сюди нерідко приходять студенти і навіть діти. Слава про Big Knit Cafe вийшла далеко за межі міста, заклад вже нерідко заходять навіть знаменитості, які бажають відпочити від повсякденної рутини в затишній рукодільну обстановці! До речі, у кафе є власний сайт, на якому активно продають пряжу та іншу в’язальну атрибутику!

Share your thoughts