Кафе на рейках

Конкуренція серед закладів громадського харчування досить висока, але привернути до себе увагу цілком реально, якщо вигадати яку-небудь незвичайну концепцію. Наприклад, відкрити власне кафе на рейках.

Така ідея успішно реалізована на теренах нашої столиці. У Москві вздовж Чистопрудного бульвару то і справа курсує трамвай під назвою «Аннушка». Це не просто міський транспорт, а так званий трамвай-трактир. Його відвідувачі можуть не тільки прокотитися по вибраному маршруту, але й смачно поїсти в процесі поїздки.

Вперше такий трамвай з’явився на території Єревана ще в радянський час. Правда, це був транспорт з морозивом. Меню московського кафе на рейках адаптована під сучасні реалії. Кухня проста, але різноманітна, нічим не поступається ресторанному меню середнього класу.

Сьогодні подібні проекти вже існують і в інших містах, таких як Златоуст, Казань, Уфа. Практика показує, що розважальні трамвайні маршрути користуються величезною популярністю у населення. Цілком ймовірно, що і у вашому місті існують перспективи розвитку такого оригінального бізнесу!

Поділіться своєю думкою