Кафе гігантських десертів

Конкуренція у сфері громадського харчування сьогодні дуже висока, але здивувати досвідчену цільову аудиторію і привернути її увагу все-таки можна, якщо запропонувати щось нестандартне і цікаве. Наприклад, прекрасний дохід підприємцю може принести оригінальний проект — кафе гігантських десертів.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

У чому «фішка» подібного закладу, зрозуміло вже з назви. Ексклюзивні солодощі величезних розмірів напевно будуть цікаві жителям вашого міста. У такому кафе буде дуже приємно проводити дитячі дні народження, вечірки.

Для реалізації проекту необхідно приміщення площею не менше 100 кв. м. Дизайн повинен бути яскравим і незабутнім. Тут важлива кожна деталь — від внутрішнього оздоблення до оформлення вітрин та вивісок. Тому краще звернутися за допомогою до грамотного дизайнера.

Мінімальна сума стартового капіталу складе 1 500 000 рублів. Близько 360 000 рублів піде на закупівлю обладнання для кухні (мікрохвильових печей, кофемашин, міксерів для приготування коктейлів, духових шаф, варильних панелей, посуду та іншого інвентарю). Також чекають витрати на меблювання, інгредієнти, оформлення документації, рекламну кампанію, ремонтні роботи, оренду, зарплату працівникам (у кількості 5 осіб), різні господарські потреби.

Значну увагу потрібно приділити рекламі. Запустити бізнес не так складно, як його «розкрутити». Зробіть все можливе, щоб якомога більше людей дізналося про вашому кафе і його нестандартному форматі. Використовуйте Інтернет, радіо, телебачення, місцеві друковані видання, дошки оголошень, і все неодмінно вийде.

Share your thoughts