Кафе для знайомств

Сучасні ділові люди часто не володіють достатньою кількістю часу для того, щоб налагоджувати особисте життя і створювати сімейні відносини. Багато чоловіків і жінки настільки поглинені рутиною і роботою, що сил вистачає тільки на чашечку кави в найближчому кафе. Особливо це стосується «офісного планктону», що живе в постійній напрузі і шаленому ритмі. Цей факт не випустили з уваги заповзятливі бізнесмени-початківці з Нью-Йорка. Не так давно в цьому величезному мегаполісі з’явилася ціла мережа мні-кав’ярень під назвою Matchmaker Cafe. Цікаво, що власники цих кав’ярень досить швидко змогли обійти стандартних конкурентів зі сфери громадського харчування. Для цього лише потрібно було створити унікальну концепцію і добре її розрекламувати.

Суть проекту полягає в тому, що Matchmaker Cafe — це не просто кав’ярня. Це ще й майданчик для знайомств. Важливо, що людям говорять про це відкрито. У кафе будь-який бажаючий може зайняти вільне місце за столиком, замовити легкий перекус і заодно заповнити анкету зі своїми даними і побажаннями для протилежної статі. Ще тут можна скористатися планшетом або смартфоном, щоб вивчити вже наявні в базі закладу анкети. Якщо знайдуться люди, які можуть зацікавити один одного, менеджери кав’ярні організовують для них побачення. Тобто в Matchmaker Cafe можна і скуштувати смачну каву, і вдало оженитися (вийти заміж).

Автор бізнес-ідеї Ненсі Сплотник впевнена, що подібних проектів не вистачає в усьому світі. Для Росії тенденція відкриття кафе знайомств також дуже актуальна і виглядає багатообіцяюче. Тому бізнесменам неодмінно варто обміркувати питання реалізації цього задуму.

Share your thoughts