Кадровий портал для підлітків

Багато сучасні підлітки мріють самостійно заробляти гроші, але лише одиниці роботодавців готові запропонувати тінейджерам способи заробітку. З цією ж проблемою зіткнулася американка Лаура Дест. Коли в родині дівчини почалися фінансові труднощі, вона вирішила допомогти батькам вийти з кризи, але всі її спроби не увінчалися успіхом. Поспілкувавшись з такими ж горе-шукачами роботи, як вона сама, Лаура зрозуміла, що аналогічні проблеми відчувають практично всі її ровесники. І тоді Лаура взялася за створення унікального кадрового порталу під назвою WorkInMyRoom, який у підсумку вилився в успішний бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Спочатку дівчина-тінейджер самостійно збирала базу організацій, що пропонують роботу школярам і підліткам, і ділила їх за сферами діяльності — копірайтинг, блоггінг, організація заходів, продажу, рукоділля і т. д. Більшість вакансій відносилося до сфери фріланса. Незабаром портал почав здобувати популярність, і роботодавці самі стали звертатися до Лаури з проханням розмістити оголошення на сайті. Кожного замовника дівчина ретельно перевіряє на порядність і допускає до публікації лише ті оголошення, в актуальності і вигідність яких вона впевнена, адже робота порталу орієнтована, в першу чергу, на однолітків його власниці.

Сьогодні Лаура Дест заробляє чималі гроші, які приходять, головним чином, від рекламної діяльності порталу. Можна не сумніватися, що аналогічні ресурси для нашої країни просто необхідні, і вони, безумовно, будуть мати величезний успіх.

Share your thoughts