Кабіни для сну

Прекрасною бізнес-ідеєю може стати встановлення незвичайної атрибутики для вокзалів, аеропортів, торгових центрів, офісів. Великою популярністю в усьому світі користуються так звані кабіни для сну. Проект вже протестований на багатьох великих майданчиках планети, сьогодні прогрес докотилася і до російських просторів.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

На території Шереметьєвського аеропорту в Москві з’явилася незвичайна конструкція від компанії Sleepbox. Закрите приміщення кабиночного типу досить затишно і просторо: всередині є зручне ліжко, місце для зберігання багажу, столик-трансформер, дзеркало і т. д. Кабінка добре вентилюється. У ній можна спокійно зарядити ноутбук або смартфон, подивитися РК-телевізор, скористатися WiFi.

Sleepbox вже запатентували свій винахід і почали активну виробництво великої партії. Орендувати мобільний кімнатку можна на будь-який термін, але не менше 15 хвилин. Оплата за користування погодинна. Щоб заплатити, досить скористатися невеликим вбудованим терміналом, до якого підключений замок кабінки.

Бокс може придбати будь-який бажаючий. Після цього власник укладає договір на установку устаткування з обраною організацією і самостійно визначає величину орендної плати для користувачів. Практика показує, що в добу можна стабільно отримувати від 50 до 100 доларів.

Виробники кабінок повідомляють, що на замовлення оптової партії їх товару (від 100 штук) можна отримати значну знижку.

Share your thoughts