Кабінет УЗД

Процедура ультразвукового дослідження користується величезною популярністю. Практика показує, що люди все частіше віддають перевагу приватним кабінетах УЗД. Тому, надавши таку послугу, можна отримати стабільно високий дохід.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

При виборі обладнання доцільно звернути увагу на універсальні апарати, які мають декілька насадок і підходять для дослідження різних органів. Так ви зможете охопити широку цільову аудиторію. Звичайно, елітний агрегат для УЗД буде коштувати не менше 3 мільйонів рублів, тому приватний кабінет варто відкривати тільки в населеному пункті з чисельністю населення не менше 100 000 чоловік.

Другий важливий момент — підбір персоналу. Лікар повинен мати відповідну освіту та дозвільну ліцензію на проведення процедури. Важливим якістю співробітників приватного кабінету ультразвукового дослідження є комунікабельність. Ввічливість та культура в обігу з клієнтами — запорука успіху.

Середня вартість процедури УЗД встановилася на рівні 1500 рублів. В деяких містах — дорожче. Передбачається, що в день можна без праці обстежити 30 осіб. У цьому випадку щомісячний дохід складе не менше 860 000 рублів. Таким чином, терміни окупності вкладень не перевищують 6 місяців!

Share your thoughts