Кабінет УЗД

Процедура ультразвукового дослідження користується величезною популярністю. Практика показує, що люди все частіше віддають перевагу приватним кабінетах УЗД. Тому, надавши таку послугу, можна отримати стабільно високий дохід.

При виборі обладнання доцільно звернути увагу на універсальні апарати, які мають декілька насадок і підходять для дослідження різних органів. Так ви зможете охопити широку цільову аудиторію. Звичайно, елітний агрегат для УЗД буде коштувати не менше 3 мільйонів рублів, тому приватний кабінет варто відкривати тільки в населеному пункті з чисельністю населення не менше 100 000 чоловік.

Другий важливий момент — підбір персоналу. Лікар повинен мати відповідну освіту та дозвільну ліцензію на проведення процедури. Важливим якістю співробітників приватного кабінету ультразвукового дослідження є комунікабельність. Ввічливість та культура в обігу з клієнтами — запорука успіху.

Середня вартість процедури УЗД встановилася на рівні 1500 рублів. В деяких містах — дорожче. Передбачається, що в день можна без праці обстежити 30 осіб. У цьому випадку щомісячний дохід складе не менше 860 000 рублів. Таким чином, терміни окупності вкладень не перевищують 6 місяців!

Share your thoughts