Кабінет МРТ

Платні медичні послуги користуються значним попитом у населення. Заснувавши власний кабінет МРТ (магнітно-резонансної томографії), можна отримати суттєвий дохід.

МРТ — прогресивний метод діагностики захворювань, який не завдає ніякої шкоди організму. Потрібно розуміти, що бізнес такого роду вимагає істотних вкладень на старті — медичне обладнання коштує недешево. Але і прибуток воно приносить відчутну. Звичайно, за умови якісного надання послуг. Але є в цій справі і переваги: починаючому бізнесменові немає необхідності самому розбиратися у високих технологіях. Для цього є кваліфіковані фахівці, яких можна просто найняти на роботу.

Для відкриття кабінету МРТ потрібно не тільки оформити ІП, але і отримати спеціальну дозвільну ліцензію від компетентних органів. Бюрократична складова неприємна, але ігнорувати її не вийде.

Приміщення для кабінету повинно бути теплим і добре освітленим. Обладнання необов’язково купувати нове — можна придбати б/у апарати, а потім звернутися в компанію, що займається їх апгрейдом. Так вдасться заощадити пристойну суму. Крім приладів для проведення МРТ і КТ, знадобиться і інше обладнання, зокрема, комп’ютери та оргтехніка. Кабінет обладнано зручними меблями, в зал очікування встановлюються м’які дивани, крісла і обов’язково кулер з чистою питною водою.

Звичайно, основна стаття витрат — це діагностичні апарати. Прогнозована сума вкладень на старті досить велика — близько 20 мільйонів рублів. Але і окупність такого бізнесу дуже оперативна, якщо враховувати розміри стартових фінансів. Щоб вийти на чистий прибуток, буде потрібно не більше 4 років.

Поділіться своєю думкою