Кабінет літотерапії

Літотерапія — унікальна методика лікування камінням і мінералами, яка останнім часом набирає величезну популярність. Відкривши кабінет літотерапії, можна побудувати високоприбутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Потрібно розуміти, що терапія камінням має здебільшого психологічний ефект. Процедури, що проводяться фахівцями, допомагають розслабитися, зняти стрес, відпочити. Тому якийсь оздоровчий результат все ж таки присутня. Літотерапія — процес дуже приємний, тому її практикують у багатьох зарубіжних країнах.

Великої площі для реалізації проекту не потрібно — достатньо 20 кв. м. Якщо передбачається, що кількість ваших клієнтів можуть входити діти, тоді територію необхідно розширити, так як можливі деякі рухливі ігрові моменти. З устаткування буде потрібно великий зручний стіл і стільці. Необхідно створити в кабінеті затишну, добродушну атмосферу, ні в якому разі не нагадує стаціонарний лікувальний заклад.

Головний інструмент литотерапевта — це мінерали різної текстури, ваги і відтінків. Обов’язково знадобиться пісок і акваріуми з чистою водою. Для дітей можна придбати іграшки з натуральних матеріалів. Та й просто наявність різних гілочок, листя, шишок, жолудів, гербарію не зашкодить. Детальну інформацію про технології можна знайти в мережі Інтернет. Освоїти майстерність зовсім нескладно — було б бажання!

Середня сума стартового капіталу становить близько 150 000 рублів. Сюди входять і витрати на рекламну кампанію. Терміни окупності проекту підрахувати досить просто. Звичайно, все залежить від грамотного маркетингу. Один сеанс літотерапії тривалістю 30-40 хвилин коштує близько 500 рублів. При мінімальній завантаженості повернути всі вкладення можна буде вже через 2,5-3 місяці роботи.

Share your thoughts