Кабінет дерматолога

Приватна медицина процвітає. Надання вузькопрофільних медичних послуг вважається сьогодні одним з найбільш перспективних проектів для розвитку бізнесу. Наприклад, стабільно високий дохід може принести підприємцю відкриття власного дерматологічного кабінету.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Враховуйте, що якщо ви зберетеся реєструвати ІП, зобов’язані мати можливість і здатність надавати медичні послуги особисто — без цього ліцензію отримати буде неможливо. Якщо є необхідність у наймі сторонніх фахівців, то доцільно вибрати таку форму реєстрації діяльності, як ТОВ.

Приватний кабінет дерматолога можна відкривати як на базі діючих лікувальних установ, так і відокремлено. Головне, щоб місце було зручним для потенційної цільової аудиторії. Відвідувачам необхідно облаштувати роздягальні, зону очікування і зону прийому.

В якості обладнання для кабінету потрібно придбати кушетку, дерматоскоп, спеціальне збільшувальне скло, тонометр, бактерицидний опромінювач, криодеструктор, стерилізатор, різний хірургічний інструмент, портативний криоаппарат, стетоскоп, лампу Вуда, столи, стільці, крісла, а також різноманітні витратні матеріали. Можливо, знадобляться спеціальні агрегати для видалення доброякісних утворень на шкірних покривах (лазерна установка або радіохвильової ніж).

Сума стартового капіталу складе не менше 600 000 рублів. Як показує практика, приватні дерматологічні кабінети приносять своїм власникам до 500 000 рублів щомісяця. У великих курортних містах ця цифра, порою, досягає 2000 000 рублів! У будь-якому разі, всі вкладення при грамотно проведеній рекламній кампанії окупляться на другому році роботи.

Share your thoughts