Йога в аеропорту

Кількість авіакомпаній та інших фірм, що спеціалізуються на перевезенні пасажирів різними способами, неухильно росте. Висока конкуренція змушує їх власників розробляти нестандартні стратегії, щоб залучити нових клієнтів і не втратити вже існуючих. Так, в одному з міжнародних аеропортів в Сан-Франциско відкрилися спеціальні кімнати для занять йогою.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Тепер будь-який пасажир, що знаходиться в нестерпному очікуванні свого рейсу, може провести цей час з користю для розуму і здоров’я. Дизайном класів йоги займалися справжні професіонали. Входячи в приміщення, моментально забуваєш, в якому місці насправді ти знаходишся і поринаєш у приємну атмосферу тиші і релаксу.

Кімнати для йоги відмінно обладнана, тому нервові шуми і суєта аеропорту не відволікають їх відвідувачів, що дозволяє розслабитися і вгамувати стрес. Тут же неподалік обладнаний оригінальний японський сад каменів, в якому також можна усамітнитися, зняти напругу і насолодитися прекрасним.

Можна з упевненістю стверджувати, що така бізнес-ідея має величезні перспективи. Кількість людей, захоплених йогою і східною культурою, в цілому, зростає рік від року. І чому б не запропонувати всім бажаючим зайнятися улюбленою справою або спробувати щось нове просто «не відходячи від каси» вокзалу, аеропорту, торгового центру і т. д.?

Share your thoughts