Іподром для тушканчиків: инновоционные ідеї

Мінський екстремальний театр «Берсек» пропонує своїм гостям відвідати унікальний захід — забіги декоративних тушканчиків. Співробітники Екстрим-театру обладнали спеціалізоване поле довжиною 1,5 метра, розділене на п’ять бігових доріжок. На цьому імпровізованому іподромі проводяться цілі турніри за участю тушканчиків.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Стати учасником такого екзотичного заходу можна за 3,3 мільйона білоруських рублів.

Послуга виїзна, і її, як правило, замовляють на всілякі розважальні заходи, свята, корпоративи, весілля. Перед початком змагань жокей може вивчити інформацію про учасників забігу і підібрати собі найбільш вподобаного «скакуна» з п’яти претендентів. Як правило, «веселі старти» тривають від 40 до 80 хвилин. Поряд з тваринами завжди знаходиться дресирувальник, який з азартом коментує все, що відбувається.

Щоб тушканчики-спортсмени не розбіглися з бігових доріжок, куди очі дивляться, міні-іподром накритий оргсклом. Чому саме тушканчики? Та тому що вони — бігуни від природи. У звичайних умовах проживання можуть бігти зі швидкістю до 50 км/год. І виглядає це дуже забавно, так як довжина передніх і задніх лап у цих представників фауни сильно відрізняється. В якості керма тушканчики використовують хвіст, що також дуже цікаво виглядає з боку.

Досить непересічна бізнес-ідея для любителів декоративних екзотичних тварин.

Share your thoughts