Іподром для тушканчиків: инновоционные ідеї

Мінський екстремальний театр «Берсек» пропонує своїм гостям відвідати унікальний захід — забіги декоративних тушканчиків. Співробітники Екстрим-театру обладнали спеціалізоване поле довжиною 1,5 метра, розділене на п’ять бігових доріжок. На цьому імпровізованому іподромі проводяться цілі турніри за участю тушканчиків.

Стати учасником такого екзотичного заходу можна за 3,3 мільйона білоруських рублів.

Послуга виїзна, і її, як правило, замовляють на всілякі розважальні заходи, свята, корпоративи, весілля. Перед початком змагань жокей може вивчити інформацію про учасників забігу і підібрати собі найбільш вподобаного «скакуна» з п’яти претендентів. Як правило, «веселі старти» тривають від 40 до 80 хвилин. Поряд з тваринами завжди знаходиться дресирувальник, який з азартом коментує все, що відбувається.

Щоб тушканчики-спортсмени не розбіглися з бігових доріжок, куди очі дивляться, міні-іподром накритий оргсклом. Чому саме тушканчики? Та тому що вони — бігуни від природи. У звичайних умовах проживання можуть бігти зі швидкістю до 50 км/год. І виглядає це дуже забавно, так як довжина передніх і задніх лап у цих представників фауни сильно відрізняється. В якості керма тушканчики використовують хвіст, що також дуже цікаво виглядає з боку.

Досить непересічна бізнес-ідея для любителів декоративних екзотичних тварин.

Поділіться своєю думкою