«Інтимний» матрац

Всі психологи в один голос стверджують, що постійні сексуальні відносини зміцнюють шлюбний союз. Але за купою справ і під впливом метушні багато чоловіки і дружини просто забувають про подружній обов’язок, і в результаті близька зв’язок та довіра між ними втрачаються. Але з появою «розумного» матраца під назвою RESPARK ця проблема вирішена.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Творці унікальної постільної приналежності підкреслюють, що новинка розроблялася виключно для сімейних пар. У конструкцію матраца вбудовані сенсори і датчики руху. За допомогою цих нехитрих пристосувань вимірюється рухливість людей, що лежать на поверхні RESPARK. Якщо дані показують, що сексуальної активності давно не спостерігається, то на смартфон власника матраца надсилається спеціальне повідомлення.

Матрац пов’язаний зі смартфоном за допомогою мобільного додатку. Він не тільки нагадує про відсутність інтиму, але і дає цінні поради про те, як влаштувати побачення для дружини або чоловіка, яким чином додати у відносини романтики, розпалити пристрасть і т. д. При необхідності RESPARK навіть нагадає чоловікові, що непогано б подарувати коханій букет квітів і купити пляшку вина!

Потрібно відзначити, що компанія Dunlopillo займається виробництвом якісних ортопедичних матраців вже дуже давно, але їх новинка викликала справжній фурор, ставши найбільш купується за всю історію фірми. Невідомо, чому саме ця модель користується таким попитом — з-за банального цікавості або тому що дійсно зручно. У будь-якому випадку, цей товар є прекрасним варіантом для розвитку власного бізнесу.

Share your thoughts