Інтимний магазин для мусульман

Суворе мусульманське законодавство не позбавляє людей, які сповідують ісламську релігію, звичайних плотських слабкостей і бажань. Це розуміли і бізнесмени з Атланти, які вирішили зайнятися нестандартним бізнесом: вони відкрили унікальний інтернет-магазин інтимних товарів для мусульман.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Проект виявився дуже успішним. Звичайно, торгову точку можна назвати секс-шопом у звичному розумінні. У каталозі магазина ви не знайдете збочених в ісламському розумінні сексуальних іграшок та інших речей, які неприємні вимогам шаріату. Зате у величезному асортименті представлені різноманітні аромамасла, афродизіаки, лубриканти. Загалом, все те, що дає можливість мусульманським сімейним парам зробити особисте життя більш різноманітною і при цьому зберегти моральність.

Клієнтами Sex Toys Islam стали мусульмани з різних країн світу. Всі покупки абсолютно конфіденційні. Програма розмежовує клієнтів чоловічої і жіночої статей — зареєструвавшись, вони потрапляють в зовсім різні розділи.

Аналогічний проект запустила і молода дівчина з Бахрейну. Вона ризикнула відкрити оффлайн-магазин, але вже після того, як зрозуміла, що її інтернет-ресурс користується величезним попитом. У цьому магазині також представлені масла і лубриканти, а також деякі невинні аксесуари еротичного характеру, такі як наручники, батоги і т. д. Потрібно відзначити, що бахрейнська торгова точка відкрита виключно для одружених людей, тобто призначена тільки для сімейних пар.

Взагалі, магазини з Атланти і Бахрейну можна назвати досить скромними за загальноприйнятими мірками. У них немає порнографічної продукції, вони не роблять агресивної реклами і не іменуються секс-шопами в звичному сенсі. І від цього затребуваність їх тільки зростає. Тому немає жодних сумнівів у тому, що проект несе в собі величезні перспективи. Конкуренція поки знаходиться на мінімальному рівні, а, отже, для російських бізнесменів всі шляхи відкриті.

Share your thoughts