Інтернет у кишені: інноваційні бізнес-ідеї, іноземні

Ви часто подорожуєте і у ваших поїздках вам часто необхідний інтернет, який доступний далеко не скрізь? Тоді новий модем Skyroam — це якраз те, що вам потрібно!

Пристрій оснащений SIM-картою, яка допоможе йому підключитися практично до будь-якого оператора стільникового зв’язку по всьому світу. Всього в списку можливих підключень є 200 операторів. Відтепер інтернет завжди з вами, в якій би точці земної кулі ви не знаходилися. Підключити його можна до ноутбука, смартфона, планшета і т. д.

Варто відразу згадати про те, що Skyroam є далеко не дешевим задоволенням. Купівля пристрою обійдеться вам в 125 доларів. Крім цього також доведеться платити 240 доларів за щомісячне використання інтернет-зв’язку через такий модем.

Для тих людей, у яких гостра необхідність у такому інтернеті виникає нечасто, передбачена можливість оренди модему за 10 доларів на добу. Орендувати пристрій можна аеропорту або після посадки в літак. До речі, до модему можна одночасно підключати до 5 різних пристроїв, що дуже вигідно, так як вартість оренди і обслуговування не варіюється і ніяк не залежить від кількості підключених до пристрою гаджетів.

Поділіться своєю думкою