Інтернет-сервіс врятує від евакуатора

Кожен водій, що пережило евакуацію свого автомобіля, схвально сприймає створення сервісів, що попереджають про можливу евакуацію, завдяки яким зберігаються нерви і економляться значні грошові суми. Адже найчастіше евакуація автотранспорту відбувається без вагомих причин. А для звільнення машини зі штрафного майданчика потрібна маса часу, сил і фінансових витрат.

Врятувати власників автотранспорту від неприємності беруться інтернет-сервіси і додатки до смартфонів.

Так, завдяки інтернет-сервісу Beepka всі зареєстровані на ньому користувачі при евакуації свого автомобіля отримують про це SMS-повідомлення. А відбувається це таким чином. Хтось з користувачів, що побачили під’їхав до автомобіля евакуатор, відправляє повідомлення з держномером машини. Господар авто отримує SMS-повідомлення. Як правило, потерпілий водій встигає прибути на місце події до закінчення процесу евакуації. Недоліком даного сервісу є те, що попередження про евакуації можуть отримати тільки зареєстровані користувачі.

Однак існує і таке мобільний додаток, яке передбачає винагороду всім, хто повідомив про факт евакуації.

Так, будь-який громадянин, який надіслав на додаток CrocoDie фото з подъехавшим евакуатором, нагороджується 50 рублями, які він може перекласти на свою банківську картку або електронний гаманець. Передбачено, що всі користувачі реєструються і оформляють підписку на отримання SMS-попереджень на платній основі.

CrocoDie має істотну перевагу перед сервісом Beepka.

Полягає воно в тому, що сповіщення про наближення евакуатора отримує власник не однієї машини, а всіх автомобілів, які перебувають у небезпечному радіусі від евакуатора.

Поділіться своєю думкою