Інтернет-проект для ощадливих

Економії сьогодні навчають буквально на кожному розі. Кількість тренерів, які обіцяють за помірну плату навчити зберігати особистий бюджет, зашкалює. Але практика показує: щоб викликати бажання цільової аудиторії застосовувати отримані теоретичні знання на практиці, потрібен стимул (бажано, фінансовий). Тобто, по факту, проста теорія виявляється неефективною. Творці фінансового проекту під назвою SaveUp пішли зовсім іншим шляхом: користувачі інтернету мають можливість безоплатно зареєструватися на цьому ресурсі, та ще й отримувати всілякі бонуси за економність.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Інтернет-проект позиціонується в якості безкоштовного фінансового планування. Клієнти сервісу навчаються зберігати і примножувати бюджет, правильно витрачати грошові кошти, виходити з боргів і фінансової кризи, а за успіхи їм нараховуються заохочувальні бали, які можна витратити на покупки в магазинах-спонсорів.

Проект SaveUp , навчальний практичної фінансової грамотності та мотивуючий свою цільову аудиторію, був запущений в Англії і зумів отримати великий державний грант на розвиток. Спонсорами ресурсу стали найбільші компанії, які пропонують свою продукцію в якості бонусів, а також подарункові сертифікати і навіть сертифікати на навчання у престижних ВУЗах. SaveUp заробляє величезні кошти на рекламу, при цьому з користувачів не береться ні копійки (тобто, ні цента). Можна не сумніватися, що нашим співвітчизникам ідея вигідною економії доведеться по душі, і аналогічний проект зможе завоювати довіру цільової аудиторії по всій країні!

Share your thoughts