Інтернет-магазин рюкзаків

Рюкзаки — красивий і практичний аксесуар, який сьогодні знову увійшов у моду. Особливо великим попитом користуються китайські і корейські рюкзачки з шкірозамінника. Відкривши вузькоспеціалізований інтернет-магазин з таким товаром, можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

На закупівлю першої партії товарів піде близько 250 000 рублів. Запропонуйте цільової аудиторії максимально широкий асортимент рюкзаків різних стилів — від класики до спорту. Обов’язково необхідно представити і жіночі, і чоловічі моделі. Вік ваших потенційних клієнтів варіюється від 18 до 40 років, так як передбачаються продажу саме продукції з шкірозамінника, яка у дітей не затребувана.

Для розробки магазину і його просування краще звернутися до фахівців. Успіх проекту полягає не тільки в пошуку хороших постачальників, але і в співпраці з професійними «продвиженцами». Намагайтеся не економити на їх послуги. Загальна сума стартового капіталу складе близько 430 000 рублів. Рентабельність бізнесу оцінюється на 30-100%. Якщо все зробити грамотно, то окупити витрати можна через 2 місяці роботи.

Share your thoughts