Інтернет-магазин для веганів і вегетаріанців

В останні роки спостерігається значне зростання числа людей, які переходять на вегетаріанський та веганські спосіб життя. Створивши торгову інтернет-майданчик для такої незвичайної цільової аудиторії, можна побудувати вигідний бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Ваш онлайн-супермаркет буде пропонувати широкий асортимент товарів як продуктовій, так і не продуктової групи. Щоб вибрати найбільш «ходові» товарні позиції, добре вивчіть принципи веганства і вегетаріанства — чим більше ви знаєте про цю етики, тим вище шанси на успішний розвиток проекту.

Якщо говорити про їжу, то в каталозі магазина повинні бути злакові та соєві продукти харчування, крупи, всілякі соуси на рослинній основі, овочі і фрукти, спеції і т. д. Можна розширити цільову аудиторію, пропонуючи дієтичні продукти, продукти для поста, а також їжу для діабетиків.

Асортимент, що не відноситься до продуктового, повинен включати в себе одяг, предмети гігієни, косметику та парфуми, які не містять ніяких компонентів тваринного походження, включаючи яєчний жовток і білок, тваринні жири, мед, бджолиний віск і т. д. Важливо: косметика, яку ви пропонуєте, ні в якому разі не повинна проходити тестування із залученням представників фауни!

Мінімальний стартовий капітал становить 200 000 рублів. Націнка на пропоновані товари буде не менше 30%. При грамотно організованої рекламної кампанії, високій якості пропонованої продукції і добре продуманому сервісі роботи з клієнтами вкладення окупляться досить оперативно.

Share your thoughts