Інтернет-аптека

Сьогодні Інтернет увійшов практично в усі куточки нашої неосяжної Батьківщини. За допомогою Всесвітньої павутини тепер вже не просто знаходять потрібну інформацію, але й успішно набувають різні речі і продукти, в тому числі, лікарські препарати. Відкриття інтернет-аптеки вважається одним із самих вигідних і перспективних бізнес-проектів сучасності.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Вигода онлайн-бізнесу очевидна. Приміщення орендувати не потрібно, рекламна кампанія виходить набагато менш витратною, ніж при відкритті стандартного аптечного кіоску, і цільова аудиторія з кожним днем тільки збільшується. Але деякі труднощі все ж таки є. Наприклад, склад все одно доведеться організовувати, і його площа за законодавчим нормативам повинна бути не менше 60 кв. м. Територію потрібно облагородити та оснастити охоронною та протипожежною сигналізаціями. Крім цього, потрібно придбати комп’ютерну та оргтехніку, стелажі, шафи, холодильні установки, столи і стільці, навушники з мікрофоном.

Практика показує, що інтернет-аптеки мають досить високий товарообіг, тому доцільно формувати відразу широкий асортимент продукції. Мінімально — 1000 найменувань лікарських засобів і супутніх товарів.

Займатися продажем фармацевтичних товарів може тільки людина, що має вищу медичну освіту та досвід роботи у даній галузі не менше 3-х років. Ретельно вивчіть законодавство і вирішите бюрократичні питання перед тим, як приступити до реалізації проекту.

Рентабельність бізнесу оцінюється дуже високо. З урахуванням того, що близько півроку піде на «розкручування» сайту, окупити вкладення можна буде через 15-18 місяців.

Share your thoughts