Інтерактивний тир

Високі технології міцно увійшли в наше життя. Особливо активно сьогодні вони підкорюють індустрію розваг. Одним із самих популярних атракціонів у великих мегаполісах стає так званий інтерактивний тир, відкривши який, можна отримати стабільно високий щомісячний дохід без істотних зусиль.

Обладнання для інтерактивного тіра сьогодні знайти нескладно. На початковому етапі досить придбати лазерна зброя, ПК і проектор. Загальна вартість цього набору не перевищує 130 000 рублів.

Необхідно грамотно підійти до оцінки потреб цільової аудиторії. Відзначено, що багато клієнтів інтерактивних тирів вважають вартість їх послуг невиправдано завищеною, так як момент реалістичності все-таки недостатній в порівнянні зі стандартними тирами, де використовуються «справжні» кульки і мішені. Тому запорука успіху цього бізнесу — це демократична цінова політика. Щоб зробити відвідуваність закладу стабільною, необхідно вкластися саме в реалістичність. Придбайте спеціалізовані пристрої для створення якісних 3D-картинок і відкрийте не просто лазерні стрілялки, а інтерактивний аналог пейнтболу (лазертаг).

Інтерактивний стрілецький тренажер типу «East» обійдеться власникові в кругленьку суму — близько 400 000 рублів. Але статистика показує, що така «іграшка» здатна залучати до 2000 клієнтів щомісячно. Таким чином, термін окупності вкладень, загальна сума яких становить 500 000 рублів, не перевищать 5 місяців.

Поділіться своєю думкою