Інтерактивний пісуар: іноземні бізнес-ідеї

Задавшись метою перетворити одноманітні походи в туалет в захоплюючу пригоду, німецький підприємець Пол Шпонагель винайшов унікальну комп’ютерну гру Pisspad. В якості основного пристрою в ній виступає інтерактивний пісуар, де струмінь сечі гравця є своєрідним джойстиком. Дисплей відображає існує в двох варіантах — настінного планшета або спеціальної програми, підключеного до вашого смартфону.

Винахідник розробив різні модифікації гри — від футболу до пінг-понгу. При цьому грати можна як поодинці, так і проти когось.

Нова комп’ютерна гра Pisspad Soccer стала вельми популярною в німецьких пабах під час Чемпіонату Європи з футболу 2016 року. Футбольні вболівальники могли тоді отримувати задоволення не тільки від спостереження за грою улюблених команд, але і від азарту, яка охоплює їх під час сечовипускання, коли направляючи струмінь сечі на віртуальний м’ячик, потрібно було забити гол у ворота. Повна картина гри відображення на дисплеї, розташованому над пісуаром. При цьому перемога завжди залежала від точності і тривалості сечовипускання.

Поділіться своєю думкою