Інтерактивний килимок для йоги

Йога — популярний і корисне захоплення, шанувальників якого стає більше з кожним днем. Щоб виконувати вправи правильно, необхідно придбати не тільки знання, але і спеціальну атрибутику та аксесуари. Одним з таких потрібних аксесуарів є особливий інтерактивний килимок для йоги, продаж якого може принести вагомий прибуток.

Спеціальний фітнес-килимок під назвою LUNAR дозволяє займатися йогою в домашніх умовах і допомагає освоїти це мистецтво буквально з нуля. Виріб має мінімальну вагу і правильну круглу форму. По всій поверхні килимка є вбудовані світлодіоди. Вогники загоряються в потрібних місцях, показуючи тим самим користувачеві, куди він повинен поставити руку, ногу або іншу частину тіла, щоб виконати вправу вірно. Також в унікальному винаході є датчики ваги і тиску, тобто програма підбирається індивідуально під кожного користувача.

Щоб активувати килимок, необхідно встановити на смартфон спеціальний додаток, яке дає можливість використовувати LUNAR не тільки для йоги, але і для занять іншими видами фітнесу — пілатесом, зумбой, капоейрою і т. д.

Переваги килимків LUNAR вже встигли оцінити професійні інструктори з йоги та фітнесу. Можна не сумніватися, що у росіян, які ведуть здоровий спосіб життя і мріють долучитись до спорту, таке пристосування буде користуватися великим попитом!

Поділіться своєю думкою