Інтерактивне надгробок

У вік технічного прогресу високі технології проникають у всі сфери нашого життя. Добралися вони і до смертного одра, точніше до кладовища. В Америці запущений новий стартап, що пропонує кожному бажаючому увічнити пам’ять про себе для нащадків незвичайним інтерактивним способом.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Ритуальна контора під назвою RosettaStone видає своїм клієнтам невеликий пристрій з мікрочіпом, що дозволяє своєму власникові записати будь-які дані про себе-коханого, щоб в майбутньому можна було вбудувати його в надгробок. Бездротова технологія, і розробники стверджують, що внесена в гаджет інформація може зберігатися більше 3000 років.

Щоб зчитати дані з чіпа, досить застосувати смартфон або планшет. Якщо у надгробок вбудувати екран, то записаний текст і фото будуть відображатися на ньому, а також дублюватися в Інтернеті.

Чіп має невеликі розміри, і його можна встановити в будь-яку сімейну реліквію, що передається з покоління в покоління. Вартість пристрою коливається від 150 до 250 доларів.

Сьогодні піонери загробного інтерактиву продовжують роботу над своїми винаходами і хочуть впровадити відразу декілька технологій доступу до інформації на чіпі, крім Bluetooth і NFC-RFID.

Share your thoughts