Інтелектуальний туризм: інноваційні ідеї

Побудова бізнесу схоже на сходження в гору. Саме тому, ймовірно, сучасних бізнесменів так приваблюють бізнес-тренінги в горах. Різні турагентства пропонують широкий вибір місць для сучасного інтелектуального туризму. Особливою популярністю користується Приельбруссі, приваблює в цьому плані і Крим, Алтай і Урал. Різні туристичні фірми пропонують бізнес-походи, користь від яких аналогічна сходження на гірську вершину з рюкзаком за плечима. Позитивні емоції з подальшим підйомом життєвих сил — головний підсумок таких сходжень.

Користь від туристичного заходу буде значно більша, якщо разом з вами у сходженні буде брати участь бізнес-тренер, який у хвилини відпочинку буде проводити з бізнесменами короткі тренінги, ділові ігри, допоможе побудувати свою «Карту Успіхів».

Вартість такого бізнес-походу, природно, буде значно вище. Особливої уваги заслуговує екстремальне сходження на гору або подолання смуги перешкод в дикій місцевості. Група туристів-бізнесменів розбивається на міні-групи, долають безліч екстремальних перешкод — бурхливі гірські річки, водоспади, небезпечні підвісні мости, печери, непрохідні болота і дрімучі хащі. Послідовно долаючи кожен етап, з випробувань вибуває щодня найслабша команда, решта ж заробляють відповідне число очок.

Причому ведеться скрупульозний облік та підрахунок всіх досягнень кожної команди, заохочуються благородні вчинки, креативне рішення проблем, взаємовиручка, повага до суперників. У моменти обговорення і підведення підсумків особливу увагу тренерів звертається на акцентуванні цінностей, без яких неможливі чесна повсякденне життя і успішне ведення бізнесу.

У зв’язку з величезним вибором пропонованих бізнес-турів увагу серйозних компаній все частіше привертають тренінги на природі з неординарними особистостями, які можуть стати прикладом стійкості, витримки, віри в себе і непохитної волі до перемоги. Так, не можна переоцінити тренінги першого у світі сліпого альпініста Еріка Вайхенмайера, підкорив сім вершин світу. Саме після спілкування з ним найбільші бізнесмени починають зовсім по-іншому дивитися на світові кризи і скачки на валютному ринку.

Поділіться своєю думкою