Інсталяція погоди в деталях

Збираєтеся летіти в іншу країну, але не знаєте, як в пункті призначення справи з погодою? Чи знаєте за інформацією з інтернету, але дуже слабо уявляєте собі, що саме ви відчуєте, зійшовши з трапа літака?

Якщо виліт планується з шведського аеропорту, то вирішити цю проблему, а також уникнути супутньої їй нервозності простіше, ніж ви думаєте.

Справа в тому, що всі три аеропорти країни не так давно були оснащені Climate Portal — реалістичною інсталяцією, що дозволяє повністю відчути клімат країни прильоту ще до безпосередньої посадки в літак. У кожному аеропорту передбачено 3 роздільні кімнати, приймають одноразово по одному відвідувачу. Тепер вирушати у повітряну подорож в незнайому точку світу буде не так страшно, як раніше.

Варто відзначити, що ідея подібних симуляторів аж ніяк не нова. Новим у даному випадку є тільки її призначення. Бо до цього подібні інсталяції використовувалися переважно вченими, зайняті дослідженнями у сфері кліматології. Так що в даному випадку Climate Portal є лише досить цікавим і нестандартним маркетинговим ходом, розрахованим на залучення цільової аудиторії.

Поділіться своєю думкою