Інсценування вбивства

Автором такою неймовірною, на перший погляд, бізнес-ідеї стала молода мама з Порту Аркада — 28-річна Рай Валаска. Заповзятлива дівчина вирішила зайнятися звичайною організацією свят. Але дуже скоро зрозуміла, що класичні організаторські послуги втратили колишню привабливість, тому Рай вирішила піти іншим шляхом і вибрала для своєї роботи детективне напрямок.

Власноруч створивши бізнес-план, дівчина заснувала агентство під назвою “Murder n’ Mayhem”, і її проект користується небувалим попитом у місцевого населення.

Компанія займається не чим іншим, як інсценуванням вбивств.

Сценарії злочинів Рай пише сама. Вона ж розподіляє ролі серед запрошених.

Щоб стати учасником такого квесту, потрібно заплатити від 9 до 14 доларів. Ціна залежить від тривалості детективного свята, який може проходити від 2 до 4 годин поспіль.

З молодою підприємницькому бізнес-леді вже почали укладати контракти популярні ресторани, так як можливість взяти участь в незвичайному заході в рази збільшує кількість клієнтів цих закладів громадського харчування.

Послуга Валаски настільки затребувана, що вона тепер працює без вихідних, і черга на організацію розваги розтягується на кілька тижнів вперед.

Поділіться своєю думкою