Інноваційні сенсорні дзеркала

Завдяки каліфорнійської компанії Oak Labs приміряти вподобаний товар стає фантастично легко, швидко і приємно. В примірочних манхеттенських магазинів з’явилися інтерактивні дзеркала. Традиційне на вигляд дзеркало виявляється сенсорним екраном.

Покупець приносить вподобану річ в примірювальну, завдяки технології RFID смарт-дзеркало тут же виводить на дисплей інший відповідний відвідувачу розмір та це ж виріб демонструє в іншій кольоровій гамі.

Крім цього, інноваційне дзеркало пропонує покупцю приміряти і придбати супутні товари. Так, якщо ви приміряєте сорочку, то на екрані дисплея буде виведено штани, взуття і краватку. Розумне дзеркало також може порекомендувати вам речі на основі ваших уподобань.

Дзеркало в примірювальній пов’язано з планшетом продавця. У будь-який момент, натиснувши на певну кнопку покупець може викликати його для безпосереднього спілкування. Також прямо у примірювальній можна розплатитися за покупку допомогою сервісів Apple Pay і Android Pay.

Розробники унікальної нововведення підкреслюють: інтерактивні дзеркала компанії «Oak Labs» не замінюють продавців, а полегшують їх роботу.

Поділіться своєю думкою