Інноваційні санітарні носилки

Недосконалість сучасної медицини породжує безліч унікальних проектів, які нерідко перетворюються в прекрасний бізнес і приносять своїм творцям чималий дохід. Одним з таких проектів можна назвати винахід американця Роберта Хэка. Заповзятливий молодий чоловік не з чуток знав, наскільки складна робота рядових лікарняних санітарів. Їм частенько доводиться переміщати пацієнтів на ношах, а конструкція цього медичного атрибута далека від ідеалу. Тому Роберт Хек спроектував інноваційні санітарні носилки, які роблять процедуру навантаження, розвантаження та перенесення хворого значно легше і безпечніше.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Перевага нош під назвою Easy lift полягає лише в тому, що вони оснащені спеціальними висувними ручками. Ця нехитра деталь зробила пристрій максимально ергономічним. Тепер, щоб працювати санітаром, не потрібно бути спортсменом-качком або професійним вантажником. Easy lift уберігають медпрацівників від травм хребта, гриж та інших аналогічних захворювань.

Сьогодні інноваційні носилки є у всіх лікувальних закладах Америки. До Росії ж винахід тільки-тільки доходить, та й коштує воно, треба сказати, недешево. Хоча абсолютно всі санітари, бачачи простоту конструкції, в один голос вигукують про те, що додуматися до цього можна було набагато раніше й без допомоги американців. Адже у нас і своїх «Кулібіних» навалом!

Але вже якщо вітчизняні винахідники не взялися за таку справу, можливо, прийшла пора активізуватися починаючим підприємцям, зацікавлених у поповненні особового бюджету і вдосконалення російської медицини одночасно?

Share your thoughts