Інноваційні окуляри

Відомо, що людям, у яких є проблеми із зором, нерідко доводиться використовувати в повсякденному житті відразу кілька пар окулярів — для далекого і ближнього бачення, а іноді окремо і для читання. З винаходом біфокальних окулярів ситуація покращилася, але ненабагато — радіус фокусування зору мінімальний. За рішення цієї проблеми впритул взялися співробітники американської компанії PixelOptics, і результатом їх наполегливих праць стала поява на світло інноваційних очок з можливістю перемикання режимів бачення.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Прилад під назвою emPower являє собою електричні окуляри, на дужці яких розташована невелика кнопочка. При натисканні на неї унікальні японські лінзи, що складаються з декількох шарів, що змінюють свої властивості, перетворюючи очки в предмет першої необхідності для далекозорих або, навпаки, для короткозорих. Перемикання відбувається швидше, ніж користувач встигає моргнути.

Така можливість з’явилася завдяки наявності рідкокристалічного шару усередині лінзи. «Розумні» окуляри здатні автономно працювати до 3 днів, потім їх необхідно підзарядити за кілька годин і можна знову користуватися.

Щасливчики, яким вже довелося обзавестися подібним гаджетом, в один голос видають хвалебні коментарі. Роздрібна вартість інноваційних очок коливається в діапазоні від 1000 до 1300 доларів, що можна назвати цілком прийнятною платою за такий багатофункціональний прилад.

Share your thoughts