Інноваційна диспансеризація

Багатьох росіян від одного слова «диспансеризація» просто кидає в тремтіння. Ми відразу згадуємо болісні багатоденні походи по лікарям, тривале простоювання в чергах і дискомфортну ситуацію в медичних установах. Всі ці проблеми існують не тільки в державних, але і в приватних клініках, при чому не тільки нашої країни. За їх рішення взялися американські стартапери. Їхній проект під назвою Forward пропонує всім бажаючим пройти інноваційну диспансеризацію.

Засновник стартапу Едріан Аон вирішив зробити процедуру медичного огляду максимально оперативної і приємною. Для цього він відкрив невелику клініку і оснастив її високотехнологічним обладнанням. Сам інтер’єр закладу дуже розташовує — стильний лаконічний і мало нагадує поліклініку. На ресепшені клієнта зустрічає привітний менеджер-реєстратор, який заносить всі особисті дані у базу за допомогою планшета. Потім пацієнта направляють у спеціальну кімнату, в якій встановлено інноваційний сканер. Тут сканується одразу весь організм, тобто немає потреби блукати по кабінетах окремих лікарів. Результати дослідження внутрішніх органів автоматично завантажуються в базу Forward. Потім пацієнтові залишається тільки здати базовий аналіз крові, в який входить генетичне дослідження.

Після завершення процедур відвідувач клініки відправляється до одного єдиного лікаря, який виводить всю отриману в процесі дослідження інформацію на електронну дошку, докладно консультує та надає рекомендації, при необхідності.

Звичайно, послуга інноваційної диспансеризації оцінюється недешево: клієнтові доведеться викласти близько 150 доларів в місяць. Але зате протягом усього року він може розраховувати на первинну медичну допомогу без черг і затримок.

Клініка Forward, незважаючи на досить високі тарифи, користується величезним попитом у цільової аудиторії. Люди охоче викладають за 100 000 рублів на рік (у перерахунку на російську валюту), щоб бути впевненими, що не втратять даремно час і збережуть здоров’я. Можна не сумніватися, що і в нашій країні по достоїнству оцінять аналогічний сервіс.

Поділіться своєю думкою