Інкубатор

Птахівничий бізнес вважається одним з найбільш перспективних для нашої країни. Можна самостійно займатися вирощуванням птиці, а можна пропонувати до продажу маленьких пташенят іншим бажаючим. Для цього всього лише потрібно організувати власний бізнес-інкубатор.

Вартість інкубаційного устаткування залежить від кількості яєць, яке ньому може поміститися одноразово, а також від технічних характеристик і країни-виробника. Якщо бюджет обмежений, можна на початковому етапі придбати китайський інкубатор на 700-800 яєць.

Розміри стартового капіталу складуть близько 250 000 рублів. Цих грошей вистачить на покупку основного агрегату, пташиних кліток, електрогенератора та іншого с/г інвентарю. Яйця закуповуються оптом у сторонніх фермерів. Вартість одного курячого яйця, придатного для виведення курчат, не перевищує 30 рублів, а одноденний пташеня варто вже 60-70 рублів.

Рентабельність бізнесу досить висока. При 100%-ной результативності один виводок принесе вам не менше 42 000 рублів доходу. Таким чином, окупити вкладення гарантовано можна вже через 4-6 місяців.

Поділіться своєю думкою