Індикатор дитячого плачу

Багаторічні дослідження в галузі дитячого плачу показали, що в кожному конкретному випадку дитина плаче по-різному. Американські вчені розробили повноцінну градацію дитячих сліз і істерик. Система побудована на різноманітті тембрів і інтенсивності плачу. Унікальні дослідження були узагальнені і впроваджені в прилад під назвою baby crying analysis system.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Гаджет, в конструкцію якого входить безліч датчиків і сенсорів, що приєднується до малюка і дозволяє діагностувати до 70 найрізноманітніших захворювань. Система розуміє, коли у малюка проблеми з животом або іншими органами, а коли він плаче тільки тому, що голодний або хоче спати.

Але це далеко не всі переваги приладу. Сенсацією став той факт, що за допомогою baby crying analysis system можна розпізнати затримку психічного розвитку маленького пацієнта і навіть виявити аутизм. Як відомо, при наявності таких відхилень зволікати не можна: чим раніше буде поставлений діагноз і розпочато лікування, тим ефективніше буде результат.

Сьогодні baby crying analysis system взята на озброєння багатьма провідними педіатричними відділеннями європейських міст. Так і для домашнього використання дорогий гаджет набувається досить часто. Немає сумнівів у тому, що і російські молоді батьки були б раді мати у себе в будинку такого інтелектуального помічника.

Share your thoughts