Ігрова консоль для собак

Найчастіше собаківники не мають достатньо часу, щоб розважати своїх пухнастих улюбленців, і брати наші менші все частіше сумують наодинці. Але і тут на допомогу приходять сучасні технології. Асортимент собачих іграшок постійно зростає і вдосконалюється. Так, нещодавно у продажу з’явилася унікальна ігрова консоль для собак під назвою CleverPet.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Цей пристрій відмінно підходить для тих, хто часто залишає своїх вихованців на самоті і переживає за збереження майна і квартири в цілому. Іграшка несе в собі не тільки розважальну, але й пізнавальну функцію. За допомогою CleverPet песики вчаться розпізнавати голосові команди своїх господарів.

У конструкції девайса є велика педаль. Зроблена педаль таким чином, що вона неодмінно зацікавить тварина і спонукає його помацати деталь лапою. Після натискання на важіль CleverPet починає блимати всіма кольорами веселки і видавати звукові ефекти. Це може бути голос господаря, а можуть бути і інші звуководражания, супроводжувані ритмічними вібраціями.

Практика показала, що як маленькі, так і дорослі собаки залишаються в захваті від нової консолі. Іграшка здатна зайняти вихованця мало не на цілий день (з перервами на обід і сон, звичайно). Не дарма ж кошти на виробництво гаджета були зібрані дуже швидко за допомогою краудфандингової майданчики Кікстартера. Сьогодні CleverPet активно продається в Європі та Америці за ціною в 180 доларів, але недалекий той день, коли і російські підприємці звернуть увагу на перспективний ноу-хау або самі вирішуватися створити щось подібне, але більш бюджетне.

Share your thoughts