Іграшки в оренду

У кожній сім’ї, де є маленькі або вже підросли діти, напевно, є величезні запаси іграшок, які вже стали непотрібними і тепер припадають пилом на полицях або доживають свій вік в тісних картонних коробках.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Вирішити проблему захаращення простору в квартирі ігровим матеріалом взялася компанія Babyplays. Організація створила унікальний Інтернет-проект: на офіційному сайті Babyplays є можливість взяти іграшки в оренду, покористуватися ними деякий час, а потім повернути, помінявши на нові.

Кожен користувач віртуального сервісу має право орендувати від 4 до 6 іграшок щомісяця. Через 30 днів необхідно їх повернути. Після цього можна замовити нову партію, яка доставляється до адресата за допомогою кур’єра або у вигляді класичної поштової посилки.

Сайт Babyplays — прекрасний варіант і для тих, хто бажає розчистити житло від іграшкових завалів, і для тих, хто бажає заощадити на покупці нових іграшок. Перші користувачі ресурсу можуть непогано заробити на непотрібних речах, а другі мають можливість щомісяця радувати своїх дітей новими яскравими подарунками.

Звичайно, ідея прокату не нова. Вже давно існують сервіси оренди одягу та аксесуарів для дітей, але ігрова тематика на подібних сайтах з’явилася вперше.

Share your thoughts