Іграшки проти цукрового діабету

Цукровий діабет — одне з найпоширеніших невиліковних захворювань у світі. Але сучасна медицина знайшла способи поліпшення якості життя діабетиків. Особливо важливо стежити за перебігом хвороби при діабеті 1 типу. Таким, як правило, страждають люди до 25 років. Не дарма ж цю форму діабету іменують юнацької або ювенільної. Інсулінозалежні хворі повинні постійно стежити за раціоном і режимом дня. А вчені медики і підприємці із задоволенням приходять їм на допомогу, створюючи і пропонуючи до продажу унікальні гаджети.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Одним з таких гаджетів можна по праву назвати м’яку іграшку під назвою Jerry the Bear, яку винайшли американські студенти. Плюшевий ведмедик роботизирован по максимуму. На його животі розташований невеликий дисплей, на якому відображаються показники рівня цукру в крові. А ці показники вимірюються за допомогою спеціальної діабетичної ручки цікавого дитячого дизайну.

Прилад розрахований, в першу чергу, на діток. За допомогою Jerry the Bear вимірювання цукру перетворюється в захоплюючу гру. Ведмежа змінює свій вигляд, в залежності від ситуації. Якщо дисплей показує, що рівень глюкози дуже низький, іграшка починає закривати очі. Таким чином, до свідомості дитини доносять, наскільки важливо вчасно робити інсулінові ін’єкції.

Навчальна іграшка для діабетиків Jerry the Bear вперше з’явилася у продажу на території Америки, а сьогодні з успіхом підкорює європейські країни. Можна не сумніватися, що таке корисне винахід стане в нагоді і на просторах нашої неосяжної Батьківщини.

Share your thoughts