Ідеальний робочий стіл: інноваційні бізнес-ідеї, виробництво, для початківців, минимлаьные влоежния

За роботою офісний працівник проводить як мінімум 8 годин свого життя на день. Звичайно, опрацювати такий довгий термін, просто тримаючи ноутбук на колінах, проблематично: спина болить, заважають дроти, гаджети перегріваються, так і чашку з кавою поставити нікуди. Тому працівникові розумової праці без зручного столу не обійтися. От тільки розуміння слова «зручний» за останній десяток років радикально змінилося.

Якщо раніше, щоб вважатися зручним, столу вистачило б великою стільниці і пари висувних скриньок, то сьогодні «малою кров’ю» не обійтися. По-справжньому зручним і сучасним може вважатися лише той стіл, який дозволяє:

  • сховати «пучок» проводів від офісної техніки;
  • забезпечити охолодження ноутбука;
  • зарядити всі наявні гаджети по можливості не заполоняючи простір новими проводами.

Такий стіл вже створений російськими умільцями, які, крім усього іншого, додали до нього також вбудований килимок для миші і зону підігріву кави. Але якщо ви вважаєте, що стіл до ідеалу не дотягує і йому життєво необхідна ще пара якихось свістелок, ви завжди можете вдосконалити конструкцію. Навіть якщо у вас немає ніякого досвіду у виробництві меблів.

Щоб створити свій ідеал, досить визначитися, чого саме вам не вистачає і придумати, як вбудувати це вже готовий стіл. Ну а щоб виріб в кінцевому рахунку не виглядало кустарним, має сенс залучити до проекту дизайнера.

Після того, як ідеальний стіл буде готовий, не зайвим буде запатентувати свій винахід. Це виключить можливість для спритних конкурентів під шумок запустити ваш виріб в серійне виробництво.

До речі, про серійному виробництві. Перш ніж випускати партію технологічних столів, вкладаючи в це останні заощадження, перевірте, чи буде попит.

Поділіться своєю думкою