Ідеальна студентська робота

Всі, кому коли-небудь у житті пощастило бути студентами, чудово знають, як, згідно прислів’ю, живуть студенти від сесії до сесії і яке їм доводиться в екзаменаційний період. Заповзятливі і свідомі представники студентства сьогодні вміло заробляють на більш лінивих однокурсників і одногруппниках. І зробити це досить просто — достатньо відвідувати всі лекції.

Ідея полягає в зборі лекційних матеріалів та їх реалізації в друкованому вигляді. Від вас потрібно просто зібрати всі лекції за курс (можна робити це самостійно, а можна і скористатися зошитами відмінників), а потім замовити друк невеликих брошур з цими лекціями в будь-якій найближчій друкарні, попередньо набравши їх на комп’ютері.

Коли матеріали будуть повністю готові, не варто відразу намагатися їх продати. Зачекайте кінця семестру — до цього моменту студенти активізуються і почнуть судорожно шукати лекційні записи для підготовки до іспитів. Ось тут-то ціна ваших брошурок «злетить», і розійдуться вони «на ура». Головне — встигнути зробити собі рекламу. Розміщуйте безкоштовні оголошення про продажі в навчальних корпусах та студентських гуртожитках. Можна не сумніватися, що відбою від клієнтів не буде. І такий простий вид заробітку для підприємливих студентів вмить перетворить вас в успішного бізнесмена.

Share your thoughts