Хутряний салон

Багато починаючі підприємці губляться в розмаїтті бізнес-проектів, підшукуючи для себе максимально рентабельний і найменш трудомісткий варіант. Таким цілком може стати власний салон хутра. Справа дуже вигідна, і при цьому не вимагає ніяких фізичних зусиль. Не потрібно нічого вирощувати, шити і т. д. Основне завдання зводиться до пошуку хороших постачальників.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Вирішивши відкрити хутряний салон, враховуйте сезонність бізнесу. Як варіант, можна працювати тільки в холодну пору року, а з настанням літа влаштовувати собі канікули. Але якщо розклад залишитися на кілька місяців без доходу вас не влаштовує, то можна піти іншим шляхом і просто розширити асортимент. До речі, шуби та дублянки купуються і влітку, але в цьому випадку покупців приваблюють сезонні знижки. Тому доведеться подумати над розробкою бонусної програми, вигідною обом сторонам.

Для максимального заробітку доцільно пропонувати у своєму салоні додаткові послуги, наприклад чищення хутра, ремонт виробів, а також можливість покупки в кредит або в розстрочку.

Для хутряного салону знадобиться просторе приміщення, бажано в центральній частині міста. Торговий зал обладнаний всім необхідним — великими дзеркалами, манекенами, вішалками і т. д.

Особливо уважно потрібно підбирати персонал. Продавці повинні чітко розуміти, що вони пропонують покупцям, і розбиратися в хутряних виробах досконально, щоб при необхідності проконсультувати клієнта з усіх питань і укоренити в ньому рішення зробити покупку.

Грамотна рекламна кампанія — одна з складових успіху. Розповідайте про себе у всіх можливих джерелах, зробіть рекламу на радіо та телебаченні, організуйте роздачу буклетів, використовуйте міські білборди.

Вироби з хутра коштують великих грошей. Орієнтовна сума стартового капіталу складе 350 000 доларів. Терміни окупності — 2,5-3 роки. Рентабельність бізнесу оцінюється в 25-40%.

Share your thoughts