Хутряний бізнес на дому

Напевно, ви знаєте про те, наскільки високим є рівень попиту на хутро шиншили. Виходячи з цього, напрошується питання про те, чому б не розглянути надомне розведення даних звірків як варіант бізнесу?

Дані звірки відрізняються невибагливістю у догляді, так що робити щось особливе вам не буде потрібно. Харчуються вони переважно кормами рослинного походження.

Проте деякі особливості догляду за шиншилами все ж існують.

Зокрема, для повноцінного і здорового росту, звірам необхідний свіже повітря. Тому, вибране для розведення приміщення повинно постійно провітрюватися. Як варіант приміщення, можна розглядати, наприклад, вільну кімнату в квартирі, гараж, горище, та інші. В 1 клітинку площею 5 метрів можна розмістити до 50 гризунів включно — в плані проживання на малій території вони абсолютно неконфліктні.

Середній термін життя шиншил становить 18 років, а ось потомство вони приносять до 5 разів протягом року. 1 послід одно 5 нових звірів. Разом 30 особин від 1 пари виробників. Вартість 1 гризуна становить від 2 до 20 тисяч рублів. Витрати на корми зазвичай бувають несуттєвими. Робочого теж не потрібно наймати — 1 людина легко впорається з відходом навіть за 600 особинами.

Поділіться своєю думкою