Художній розпис авто

Автомобільна тематика в бізнесі звучить все частіше, а напрямків і проектів у цій сфері стає більше з кожним днем. Чудовою ідеєю для бізнесу може стати аерографія (художній розпис кузова авто). Бажаючих зробити свого «залізного коня» унікальним дуже багато, і завжди знайдуться клієнти, готові викласти кругленьку суму за талановито виконаний ексклюзив.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Технологія нанесення малюнка на поверхню автомобільного кузова досить детально описана в різних джерелах Всесвітньої павутини. Так що з її вивченням проблем не буде. Головне — наявність художніх навичок у поєднанні з підприємницькою жилкою.

Авто з аерографією виглядає стильно і оригінально, при цьому машина відразу виділяється серед своїх «побратимів», і такі екземпляри набагато рідше піддаються спробам викрадення.

Розцінки на художній розпис такого типу дуже вражають і обіцяють засновнику бізнесу шикарні перспективи. Так, окраса всього однієї двері обійдеться власнику авто приблизно в 12 000 рублів, капота — 17 000 рублів. Створення повноцінного шедевра з мотоцикла вимагає витрат від 40 000 рублів. Навіть розписати мотоциклетний шолом коштує нині дуже дорого — від 10 тисяч карбованців».

Щоб відкрити власний аэрографический салон, потрібно закупити спеціалізоване обладнання та матеріали: компресор, регулятор тиску, аерограф, безпосередньо фарбу і інший супутній інвентар. Весь комплект обійдеться, в середньому, в 650 000 — 700 000 рублів. Окупність вкладень цілком можна назвати оперативної. Всі витрати повернуться вже через рік, а після цього ви зможете вийти на стабільну чистий прибуток від 70 000 рублів на місяць.

Share your thoughts