Хоспіс для домашніх тварин

Як відомо, з тваринами з роками стають справжніми членами родини. Їх хвороба і смерть переживається господарями також важко, як якщо б це був близький родич. Особливо велику психологічну травму завдає смерть улюбленця дітям і літнім/одиноким людям.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

За рішення цієї проблеми впритул взялася американський ветеринар із значним стажем роботи Мері Крейг. Доктор-підприємець організувала для своїх клієнтів так званий мобільний хоспіс, що дозволяє тваринам проводити лікування та провести останні дні життя у стінах рідного будинку, поруч з улюбленими господарями. У список ветеринарних послуг Мері включила також домашню евтаназію. Жінка стверджує, що за роки роботи дуже часто чула від власників чотириногих друзів бажання бути поруч зі своїм вихованцем до останнього подиху. На жаль, більшість ветеринарних клінік подібну можливість надати не в змозі, тому найчастіше відбувається так, що кішка або собака вмирають на самоті, далеко від рідного дому. За допомогою мобільного хоспісу тепер можна це виправити.

Мері Крейг не тільки пропонує догляд за хворою живністю і евтаназію в домашніх умовах, але і важливу психологічну допомогу: ветеринар зібрала навколо себе групу однодумців, які надають величезну підтримку власникам домашньої тварини, діляться своїм досвідом і допомагають пережити гіркі хвилини.

Скептики часто називають роботу жінки-ветеринара депресивної. Сама ж вона вважає, що, допомагаючи людям таким незвичайним способом, просто робить світ і себе трішки краще.

Share your thoughts