Холодним туманом по комахам

Проблема появи в будинку побутових комах завжди неприємна. Часом навіть найкращі засоби і препарати не здатні їх усунути, якщо господарі намагаються вивести непроханих гостей самостійно. У таких випадках самий оптимальний варіант — звернутися до послуг спеціальних фірм, що займаються дезінсекцією різних приміщень.

Сьогодні це не тільки державні установи. Завдяки високій прибутковості, цей бізнес все більше привертає приватних бізнесменів.

Навіть новачки легко справляться з таким завданням, так і великих вкладень коштів у таке підприємство не потрібно.

Насамперед необхідно точно визначитися з методом проведення дезінсекції. Найбільш оптимальний варіант — застосування новітніх технологій, серед яких особливо популярний холодний туман. Він розпорошується з спеціального генератора по всьому приміщенню. Для невеликих об’єктів: квартир, приватних будинків, маленьких виробничих будівель використовується обладнання вартістю близько 15 тисяч рублів.

Великі приміщення слід обробляти більш потужними установками. Але вони будуть коштувати набагато дорожче — від 100 до 150 тисяч рублів.

Правильна організація бізнесу та помірні ціни на послуги дозволять отримувати постійні замовлення, а значить і стабільну досить високий прибуток.

Поділіться своєю думкою