Холодні чохли для пляшок

З приходом літніх днів потреба в прохолодних напоях різко зростає. У спеку завжди хочеться вгамувати спрагу, свіжою холодною водою або соком. Але під сонячними променями напої в пляшках дуже швидко стають теплими. Протистояти природі зважилися розробники унікальних чохлів під назвою Cold Cover, і їм це вдалося. Сьогодні така продукція стала вкрай вигідною ідеєю для бізнесу в усьому світі.

Cold Cover являє собою легкий чохол, який надівається на пляшку з рідиною і дозволяє довгий час зберігати вихідну температуру. Тобто діє чохол на зразок термоса, але переваг у нього набагато більше, ніж у попередника. Cold Cover проводиться з особливої тканини, стійкою не тільки до спеки, але і до морозу. Виріб має мінімальну вагу, за ним легко доглядати, а в складеному вигляді вона легко поміщається в кишеню або жіночу сумочку.

Кишеньковий «холодильник» для пляшок вужа давно і успішно продається в європейських країнах. Термочехлы там є практично у кожного. Можна не сумніватися, що аналогічна інновація доведеться по душі і росіянам. Чохли можна придбати у сторонніх постачальників, а можна спробувати виготовити самостійно. Вирішуйте, який варіант для вас більш зручний, і дійте!

Поділіться своєю думкою